PL EN DE

O NAS

Przedsiębiorstwo Usług Spedycyjnych EMPOL – TRANSPORT działa na rynku usług transportowych od 2003 r.

Jako krajowy i międzynarodowy transport drogowy, posiadamy niezbędne pozwolenia i licencje na świadczenie usług transportowych w kraju i za granicą. Dzięki sukcesywnemu rozwojowi inwestujemy w nowoczesne ciągniki, które spełniają normy ekologiczne EURO V, EVV oraz Euro 6, a także podnosimy kwalifikacje naszej kadry pracowniczej, dzięki czemu nasz kontrahent może liczyć na rzetelną i profesjonalną obsługę. Podjęte zlecenia przez EMPOL-TRANSPORT od momentu odbioru ładunku do dostarczenia go w wyznaczone miejsce klienta, monitorowane są dzięki urządzeniom telematycznym znajdujących się w kabinach ciągników naszego taboru-umożliwiających stałą kontrolę nad przewożonym ładunkiem drobnicowym, ładunków niebezpiecznych, aktualnym położeniem, przebytą trasą i szacowanym czasem przybycia do klienta. Dzięki stałej kontroli, nasi dyspozytorzy mogą na bieżąco realizować zlecenia transportowe oraz szybko reagować w sytuacjach wymagających interwencji. Kierowcy posiadają również skanery dzięki którym, mają możliwość skanowania dokumentów przewozowych bezpośrednio w kabinie pojazdu oraz przesyłania ich do klienta. W oparciu o wieloletnie doświadczenie i nowoczesne technologie budujemy najwyższej jakości usługi na rynku transportowym. Dzięki czemu jesteśmy godnym zaufania przewoźnikiem, któremu warto powierzyć swoje zlecenie. EMPOL-TRANSPORT – Krajowy i Międzynarodowy transport drogowy – Zawsze do celu! Zawsze na czas!

OFERTA

Każdy z naszych klientów otrzymuje indywidualną dostosowaną do potrzeb ofertę i profesjonalną jej realizację przez zespół doświadczonych i przeszkolonych pracowników wspomaganych nowoczesnymi rozwiązaniami informatycznymi.

Flota

Obecnie EMPOL-TRANSPORT posiada blisko 100 ciągników siodłowych i naczep. Zdecydowaną większość towarów wozimy na naczepach typu plandeka standard 13,6m – jako najbardziej uniwersalnych, pozwalających na obsługę najszerszego asortymentu i wolumenu. Posiadamy również naczepy firanki typu standard Coilmulde, naczepy typu MEGA, naczepy gabarytowe oraz zestawy przestrzenne. 

Nasze naczepy mają następującą przestrzeń ładowną:

  • długość: 13,6m,
  • szerokość: 2,45m,
  • wysokość: 2,75m- 3m,
  • objętość: ~ 93m3~101m3,
  • max 24-25 ton,

Ciągniki EMPOL- TRANSPORT:


  • 75% jest zgodna z normami emisji spalin EURO V, EEV i EURO VI,
  • średni wiek pojazdów w naszym taborze to mniej niż 5 lata,
  • wyposażone w zaawansowane systemy GPS i telematykę.
Korzystamy z systemu zarządzania flotą TRANSICS, który zapewnia płynną wymianę szeregu informacji pomiędzy kierowcą i pojazdem a bazą.

Certyfikaty

WSPÓŁPRACUJEMY Z