PL EN DE

O NAS

Przedsiębiorstwo Usług Spedycyjnych EMPOL – TRANSPORT działa na rynku usług transportowych od 2003 r.

Jako krajowy i międzynarodowy transport drogowy, posiadamy niezbędne pozwolenia i licencje na świadczenie usług transportowych w kraju i za granicą. Dzięki sukcesywnemu rozwojowi inwestujemy w nowoczesne ciągniki, które spełniają normy ekologiczne EURO V, EVV oraz Euro 6, a także podnosimy kwalifikacje naszej kadry pracowniczej, dzięki czemu nasz kontrahent może liczyć na rzetelną i profesjonalną obsługę. Podjęte zlecenia przez EMPOL-TRANSPORT od momentu odbioru ładunku do dostarczenia go w wyznaczone miejsce klienta, monitorowane są dzięki urządzeniom telematycznym znajdujących się w kabinach ciągników naszego taboru-umożliwiających stałą kontrolę nad przewożonym ładunkiem drobnicowym, ładunków niebezpiecznych, aktualnym położeniem, przebytą trasą i szacowanym czasem przybycia do klienta. Dzięki stałej kontroli, nasi dyspozytorzy mogą na bieżąco realizować zlecenia transportowe oraz szybko reagować w sytuacjach wymagających interwencji. Kierowcy posiadają również skanery dzięki którym, mają możliwość skanowania dokumentów przewozowych bezpośrednio w kabinie pojazdu oraz przesyłania ich do klienta. W oparciu o wieloletnie doświadczenie i nowoczesne technologie budujemy najwyższej jakości usługi na rynku transportowym. Dzięki czemu jesteśmy godnym zaufania przewoźnikiem, któremu warto powierzyć swoje zlecenie. EMPOL-TRANSPORT – Krajowy i Międzynarodowy transport drogowy – Zawsze do celu! Zawsze na czas!

OFERTA

Każdy z naszych klientów otrzymuje indywidualną dostosowaną do potrzeb ofertę i profesjonalną jej realizację przez zespół doświadczonych i przeszkolonych pracowników wspomaganych nowoczesnymi rozwiązaniami informatycznymi.

What People Say About Me

Sed Fringilla Mauris Sit Amet Nibh. Donec Sodales Sagittis Magna. Sed Consequat, Leo Eget Bibendum Sodales, Augue Velit Cursus Nunc, Quis Gravida Magna Mi A Libero.

Britteny Simmons
Model